Dowiedz Się, jak pomogę Tobie w utworzeniu Strony dla Bloga wraz ze Sklepem E-Commerce

Stworzę dla Ciebie Stronę WWW z własną domeną i Sklepem E-Commerce na bezpłatnej platformie WordPress + WooCommerce

Kim Jest Patryk Gostek?

Patryk Gostek jest YouTuberem i przedsiębiorcom Internetowym. Specjalizuje się na sprzedaży produktów Print on Demand. Na swoich stronach niszowych sprzedaje  YouTuberem

Sam prowadzi 2 Kanały na YouTube, które w łącznej sumie liczą ponad 7.000.000 wyświetleń i 22500 subskrybentów

Pomaga innym twórcą rozwijać kanały i wdrożyć skuteczne strategie zarabiania na kanałach, nawet z małą liczbą subskrybentów i wyświetleń.

 

Największy sekret sukcesu twojego Kanału

Jak zapewne zauważyłeś, że tworzenie filmów tylko część  wyzwań przed którymi stoją twórcy. Największym wyzwaniem jest pytanie, Jak przyciągnąć i zachęcić publiczność do oglądania. Co robić aby zyskać wyświetlenia i przemienić widzów w subskrybentów, a subskrybentów w twoich super-fanów. 

Z doświadczenia wiemy, że najważniejszy czynnik rozwoju kanału, to spójna strategia i solidny plan akcji.  

Tylko tak osiągniesz odpowiednią publiczność i widzów którzy aktywnie komentują, udostępniają twoje filmy i wręcz uwielbiają to co robisz tak bardzo, żę rozmawiają o tym wsród znajomych. 

W taki sposób twój kanał urośnie szybciej niż sobie kiedykolwiek wyobrażałeś. 

Stworzyliśmy dla Ciebie proces, który pozwoli tobie stworzyć spójną strategię dzięki indywidualnej konsultacji w której otrzymasz wszystko co potrzebujesz do  rozwoju twojego kanału. 

 

Otrzymaj Plan Akcji dostosowany do Twojego kanału na YouTube

Działa to tak, najpierw kliknij na przycisk „Wybierz Termin” potem zostaniesz przekierowany do kalendarza w którym wybierzesz wolny termin.  Odpowiesz na kilka pytań. Na podstawie Twoich odpowiedzi na pytania, gruntownie prześwietlimy twój kanał od A do Z. Przeanalizujemy twój brand, opis i informacje kanału, SEO, Miniaturki filmów oraz zwiastun kanału. 

Na podstawie analizy, podczas video-rozmowy skupimy się na stworzeniu spójnej strategi, dzięki której odniesiesz sukces na youtube. Odpowiemy też na pytania które jeszcze będziesz miał, odnośnie rozwoju Twojego kanału. 

 

Komentarze Widzów

W Jaki Sposób pomagamy Twórcom szybciej osiągnąc cele?

Niezależnie od tego czy Twój Kanał jest duży, czy też mały. Pomożemy Ci wynieść Twój kanał na kolejny poziom.
W zależności od twoich potrzeb, pomożemy Tobie:

 

  • wskazać to zmienić w filmach, tak aby więcej osób oglądających, zmieniło się na subskrybentów. 
  • Pomożemy zbudować zaangażowaną społeczność i super-fanów, którzy z chęcią i w regularnych odstępach udostępniają twoje filmy
  • Wyróżnić się z pośród innych kanałów w twojej niszy
  • Wdrożyć strategie pozycjonowania, tak aby twoje filmy były bardziej widoczne. Strategie, takie jak ulepszenie tytułu, tagów, i opisów twoich filmów. Co pozwoli twoim filmom być  wyświetlanie wyżej w rankingu wyszukiwarki YouTube.
  • Wprowadzić zmiany w filmach, przez które publiczność zaangażuje się we właściwy sposób.
    Tak aby uruchomić odpowiednie zębatki algorytmu YouTube, które spowodują że YouTube zacznie bardziej promować twoje Filmy i wyświetli je większemu gronu odbiorców.

Otrzymasz wszystko co potrzebne aby twój kanał miał więcej wyświetleń, subskrypcji i osiągnął cele który wyznaczysz dla twojego kanału.  

Zaczynasz z nowym kanałem?

Zamiast marnować cenny czas i energię na tworzenie filmów i wstawianie na kanał którego nikt nie ogląda, możemy ci pomóc stworzyć plan gry który zagwarantuje szybki wzrost i pomoże odnieść sukces na Twoim Kanale. Pomożemy też zacząć zarabiać, nawet jeśli twoja nisza jest stosunkowo mała. 

Masz już dużo subskrybentów, ale chcesz więcej? 

Strategie które otrzymasz podczas konsultacji działają zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych twórców. Często, większe kanały zdobyły popularność i twórcy z tych kanałów pragną zwiększyć liczbę widzów, równocześnie utrzymując zaangażowanie aktualnych widzów. Pomożemy wprowadzić strategie, które zwiększą 

Więc jeśli chcesz  znacząco zwiększyć prędkość rozwoju Twojego Kanału to wybierz termin i umów się na konsultację